Açık Pozisyonlar

Etkileşim Editörü pozisyonuna başvurular 15 Ocak 2019 tarihi itibariyle kapanmıştır. Şu anda açık herhangi bir pozisyon bulunmamaktadır.


Staj Başvuruları

Stajyer Yazar

teyit.org’un doğrulama süreçlerini öğrenmek isteyen, gelecek planları arasında gazetecilik de olan, araştırmaya ve öğrenmeye meraklı, kendisine verilen işi ciddiyetle ve disiplin içerisinde yapan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, teyit.org’un Ankara’daki ofisinde ekiple birlikte çalışacak öğrenci veya yeni mezun stajyer yazar arıyoruz.

CV’nizi [email protected] adresine SY koduyla gönderdikten sonra aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

BAŞVUR

Sosyal Medya Stajyeri

teyit.org’un topluluk ve sosyal medya yönetimi süreçlerini öğrenmek, bu süreçlerde görev almak isteyen, yeni gelişmeleri düzenli olarak takip eden, yaratıcı, araştırmaya ve öğrenmeye meraklı, kendisine verilen işi ciddiyetle ve disiplin içerisinde yapan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, teyit.org’un Ankara’daki ofisinde ekiple birlikte çalışacak öğrenci veya yeni mezun sosyal medya stajyeri arıyoruz.

CV’nizi [email protected] adresine SMS koduyla gönderdikten sonra aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

BAŞVUR

Videographer Stajyeri

teyit’in mini belgesel serilerinin çekimi ve yaratıcı kurgusunu gerçekleştiren ekibe katılacak, yeni gelişmeleri düzenli olarak takip eden, yaratıcı, araştırmaya ve öğrenmeye meraklı, kendisine verilen işi ciddiyetle ve disiplin içerisinde yapan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, teyit.org’un İstanbul’daki ofisinde ekiple birlikte çalışacak öğrenci veya yeni mezun videographer stajyeri arıyoruz.

CV’nizi [email protected] adresine VS koduyla gönderdikten sonra aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

BAŞVUR

Grafik Tasarım Stajyeri

teyit’in mini belgesel serilerinin görsel dilini oluşturan, yaratıcı grafikler, animasyonlar ve illüstrasyonlar üreten ekibe katılacak, çekim, kurgu gibi aşamalara katılacak, yeni gelişmeleri düzenli olarak takip eden, yaratıcı, araştırmaya ve öğrenmeye meraklı, kendisine verilen işi ciddiyetle ve disiplin içerisinde yapan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, teyit.org’un İstanbul’daki ofisinde ekiple birlikte çalışacak öğrenci veya yeni mezun grafik tasarım stajyeri arıyoruz.

CV’nizi [email protected] adresine GTS koduyla gönderdikten sonra aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

BAŞVUR