teyit.org içerik sponsoru olarak ekşi sözlük’te

26 Ekim 2016’dan bu yana güncel olarak internetteki şüpheli haberleri takip ediyor ve internet kullanıcılarını hangi haberin doğru, hangi haberin yanlış olduğu hakkında detaylı analizlerle bilgilendiriyoruz.

ekşi sözlük içerik sponsoru olarak bugünden itibaren, sözlük’teki şüpheli başlıkları tarayacak, yanlış bilginin yayıldığı yerleri tespit edecek ve sözlük kullanıcıları ile okurlarını şüpheli içeriklere dair bilgilendireceğiz.

teyitorg kullanıcı adıyla gireceğimiz entryler ile yanlış haberlere dair bilgi vererek, ekşi sözlük kullanıcılarını güvenilir kaynaklar ve analizlere yönlendireceğiz.

 

Bir sahte içeriği gerçeğinden ayırt etmenin yollarına, teyitçi gibi düşünebilmeyi sağlayan yöntemlere, doğrulama araçlarına, fact-checking dünyasından haberlere ve güncel gelişmelere yer verdiğimiz #teyitpedia yazısını sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler.

Bu kategorideki yazılarımızı daha hızlı sürede hazırlamamız ve daha fazla kişiye ulaştırabilmemiz için bizi Patreon sayfamızdan destekleyebilirsiniz.